Met prachtig uitzicht op de Maas en de Willemsbrug hebben we het in zakelijk hart van Rotterdam in samenwerking met Van den Pol netwerkbekabeling gelegd bij de Deutsche Bank. 9 juli is het project opgeleverd.
De werkzaamheden bestonden op het aanleggen van nieuwe bekabeling, het plaatsen van nieuwe patchkasten en het afwerken van de werkplekken. Levertijden van materialen zijn momenteel langer dan normaal en dat maakt dat het goed bewaken van de planning en afstemming met de uitvoerders enorm belangrijk was.
Het project kende een strakke planning met een uitdagende oplevering. Door de intensieve samenwerking tijdens de bouw is alles tijdig geïnstalleerd. De specifieke klantwensen worden de komende weken met alle partijen besproken en geïnstalleerd. Hierdoor kan de eindklant tijdig op tijd het kantoor betrekken.